medewerkers

management

Jos van den Berg

manager diensten­bureau

t 0318-582355
m j.vandenberg@cgk.nl

Rita Blanken­stijn

office manager
secre­ta­resse zending

t 0318-582370
m r.blankenstijn@cgk.nl

overige teamleden

Henriëtte Bal

medewerker pr en commu­ni­catie

t 0318-582375
m h.bal@cgk.nl

Willy Boone

secre­ta­ri­aats­me­de­werker algemene zaken en evange­li­satie
admini­stratie De Wekker

t 0318-582374
m w.boone@cgk.nl

Ruth Brouwer

teamon­der­steuner evange­li­satie

t 0318-582373
m r.brouwer@cgk.nl

Lia van Groot­heest

pr-medewerker
eindre­dacteur Doorgeven
secre­ta­resse diaconaat

t 0318-582369
m l.vangrootheest@cgk.nl

Bertine Heikamp

K
secre­ta­resse diaconaat

t 0318-582367
m b.heikamp@cgk.nl

Simcha van Heiningen

pr-medewerker

t 0318-582373
m s.vanheiningen@cgk.nl

Arjan Hilbers

K
zendings­con­sulent

t 0318-582360
m a.hilbers@cgk.nl

Nely van Ingen

K
boekhoud­kundig medewerker
admini­stratie De Wekker

t 0318-582372
m n.vaningen@cgk.nl

Petra de Jong-Heins

evange­li­sa­tie­con­sulent

t 0318-582364
m p.dejong@cgk.nl

Erjan van der Linde

diaconaal consulent

t 0318-582361
m e.vanderlinde@cgk.nl

Trudy Luth- Eikelenboom

diaconaal consulent

t 0318-582368
m t.luth@cgk.nl

Krijnie de Roos

X
receptie en telefoon
secre­ta­ri­aats­me­de­werker algemene zaken

t 0318-582350
m k.deroos@cgk.nl

Willie Ruizendaal-van Diermen

secre­ta­resse zending
reser­ve­ringen preek­beurten

t 0318-582362
m w.ruizendaal@cgk.nl

Lilian Steensma

X
secre­ta­resse en pr-medewerker diaconaat

t 0318-582367
m l.steensma@cgk.nl

Peter Visser

X
evange­li­sa­tie­con­sulent

t 0318-582364
m p.visser@cgk.nl

Willem Woudstra

admini­strateur
systeem­be­heerder

t 0318-582371
m w.woudstra@cgk.nl

Print Friendly, PDF & Email
Generic selectors
Alleen exacte overeenkomsten
Zoeken in de titel
Inhoudelijk zoeken
Zoeken in posts
Zoeken op pagina's