medewerkers

management

Jos van den Berg

manager dienstenbureau

t 0318-582355
m j.vandenberg@cgk.nl

Rita Blankenstijn

office manager
secretaresse zending

t 0318-582370
m r.blankenstijn@cgk.nl

overige teamleden

Henriëtte Bal

medewerker pr en communicatie

t 0318-582375
m h.bal@cgk.nl

Willy Boone

secretariaatsmedewerker algemene zaken en evangelisatie
administratie De Wekker

t 0318-582374
m w.boone@cgk.nl

Lia van Grootheest

pr-medewerker
eindredacteur Doorgeven
secretaresse diaconaat

t 0318-582369
m l.vangrootheest@cgk.nl

Bertine Heikamp

K
secretaresse diaconaat

t 0318-582367
m b.heikamp@cgk.nl

Simcha van Heiningen

pr-medewerker

t 0318-582373
m s.vanheiningen@cgk.nl

Arjan Hilbers

K
zendingsconsulent

t 0318-582360
m a.hilbers@cgk.nl

Nely van Ingen

K
boekhoudkundig medewerker
administratie De Wekker

t 0318-582372
m n.vaningen@cgk.nl

Petra de Jong-Heins

evangelisatieconsulent

t 0318-582364
m p.dejong@cgk.nl

Erjan van der Linde

diaconaal consulent

t 0318-582361
m e.vanderlinde@cgk.nl

Trudy Luth- Eikelenboom

diaconaal consulent

t 0318-582368
m t.luth@cgk.nl

Krijnie de Roos

X
receptie en telefoon
secretariaatsmedewerker algemene zaken

t 0318-582350
m k.deroos@cgk.nl

Willie Ruizendaal-van Diermen

secretaresse zending
reserveringen preekbeurten

t 0318-582362
m w.ruizendaal@cgk.nl

Lilian Steensma

X
secretaresse en pr-medewerker diaconaat

t 0318-582367
m l.steensma@cgk.nl

Peter Visser

X
evangelisatieconsulent

t 0318-582364
m p.visser@cgk.nl

Willem Woudstra

administrateur
systeembeheerder

t 0318-582371
m w.woudstra@cgk.nl

Print Friendly, PDF & Email
terug