Wat betekent leven voor God? De Wekker besteedt er vanuit verschillende invalshoeken aandacht aan.

Je plek innemen in Gods geschiedenis betekent dat het niet om ons draait. In de meditatie laat ds. A.J. van der Toorn dat zien aan de hand van het leven van David.

In Woordwerk de negende aflevering van de serie over de namen van God: God van alle genade. Genade biedt perspectief, schrijft prof. dr. A. van den Os: “De God van alle genade laat Zijn kinderen niet achter in het lijden. Hij vormt hen door het lijden heen naar de heerlijkheid die Hij beloofd heeft.”

In de rubriek Nader bekeken vervolgt hij dat leven voor Gods aangezicht vraagt om reflectie. Kan je met je leven van het afgelopen jaar voor Gods aangezicht naderen?

Een voorbeeld hoe confronterend leven voor God kan zijn, staat in de rubriek Pastoraal. Wat als je als ambtsdrager worstelt met geloofszekerheid?

De classis Groningen heeft een positief advies gegeven voor het institueren van een nieuwe CGK in de stad Groningen. In mei kwam de classis-in-opbouw Noord voor het eerst samen.

Verder een in memoriam van ds. B. Witzier, berichten over de verduurzaming en uitbreiding van het kerkgebouw in Bennekom en de laatste dienst in Naarden. Ds. Van der STaaij nam afscheid van ‘s-Gravenhage-Scheveningen en werd bevestigd in Kerkwerve. Ds. Van der Zwaag nam afscheid van Siegerswoude-De Wilp.

Abonnement

De Wekker is het officiële landelijke blad van de Christelijke Gereformeerde Kerken, met artikelen op het terrein van kerk, geloof en wereld.

Krijgt u De Wekker nog niet in de brievenbus? Neem dan een (proef)abonnement.

Deel dit artikel via

Ook interessant voor u